Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů


Poradna Soupravy spodního prádla

Jak si správně vybrat soupravu spodního prádla

Ať už jsou ženy drobné, útlé, sošné nebo kypré, jednu věc mají společnou: touhu skvěle vypadat. Solidním základem pro to, aby se cítily úžasně, vnímaly samy sebe jako sexy, smyslné, žádoucí a dokonalé, je správně vybraná souprava spodního prádla. Jak vybírat soupravy spodního prádla, podprsenky, kalhotky, tanga, korzety či podvazky?

 

K jaké příležitosti se hodí která souprava?

Pro běžné denní nošení volíme zejména pohodlné a praktické soupravy, které perfektně sedí, jsou prodyšné a dobře odvádějí vlhkost. Pro speciální příležitosti můžeme sáhnout po netradičních materiálech i střizích. Vždy však platí, že bychom se měli ve spodním prádle cítit příjemně za všech okolností.
 
 

Jaký střih zvolit?

Střih volíme dle dvou hlavních kritérií: typu postavy a svrchního ošacení. Vždy se snažíme upoutat pozornost na tu část těla, kterou pokládáme za přitažlivější, a naopak odvést pozornost od partií, na něž si upoutávat pozornost nepřejeme.
 
 

Jaký materiál zvolit?

Pro běžné celodenní nošení je velmi praktická čistá bavlna či bavlna v kombinaci s jinými materiály, pro příležitostné nošení můžeme volit i materiály méně prodyšné, zato však efektnější.
 

Jakou barvu soupravy si vybrat?

Základem každého prádelníku by měly být barvy tělová, bílá a černá. Doplňkem pak barvy dle individuálního vkusu každé nositelky.
 
 

Jaké jsou nároky na údržbu souprav spodního prádla?

Soupravy spodního prádla pereme v jemných pracích prostředcích na max. 40°C. Výjimku tvoří celobavlněné prádlo, které je možné prát na 60°C. Vždy pečlivě dbáme pokynů výrobce.
 

 

 

 

Zdroj: www.e-bellinda.cz

Porovnat soupravy spodního prádla